PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92203}

Aptekarz

Le pharmacien de garde
6,2 1 005
ocen
6,2 10 1 1005
Aptekarz
powrót do forum filmu Aptekarz

...albo co najmniej niezrównoważonego psychicznie. No bo pewnie wszyscy są tacy:)))
Teraz należało by jeszcze zrobić drugą część żeby wykazać że zdrowa żywność zabija, a kukurydza
modyfikowana genetycznie ratuje życie:)
Nie wiem po co powstają takie filmy jak ten.

ocenił(a) film na 6
2222

Dla zabawy. Od 15 lat siedzę w tych tematach i świetnie się na filmie bawiłam.

czarny_basiek

Ale jeśli ktoś nie siedzi "w tych tematach", guzik o nich wie i nie grzeszy inteligencją? no wiem jestem przewrażliwiony ale....
Zauważ ile ustaw ostatnim czasem przewala się tylnymi drzwiami. Jeśli siedzisz "w tych tematach" to z pewnością wiesz że to jest dopiero materiał na film rozrywkowy.

ocenił(a) film na 6
2222

Sama zrobiłabym z tego niezły horror. Niewielu jest takich, którzy mają wpływ na ogół, ale można przecież w swoim otoczeniu i samemu dla siebie zrobić bardzo wiele. Choć nie przeczę, krew czasem zalewa:)

czarny_basiek

W tym problem że większość filmów głównego nurtu promuje materializm. A większość kina fantastycznego oprócz materializmu jeszcze skrajną technicyzację (poza nielicznymi wyjątkami). Ludzie się tym zachłystują, nie zdając sobie sprawy że zaczynają żyć w świecie Orwellowskim.
Natomiast myślący inaczej są pokazywani przez media w najlepszym przypadku jako banda dziwaków i ekscentryków przywiązujących się do drzew (np w Dolinie Rospudy) . W najgorszym jako eko-terroryści stwarzający zagrożenie dla "normalnego" społeczeństwa.
Ten film wpisuje się w ten gorszy przypadek. Chociaż prawdę mówiąc główny "czarny charakter" w moich oczach bardziej wzbudza tu sympatię niż niechęć. Ale zdaję sobie sprawę że nie każdy musi tak myśleć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
2222

chyba dostaniesz nagrode literacką za tyle bzdur w tak krotkim poscie.

kotbury

Widzę że dorobiłem się psychofana wyszukującego moje posty. Miło mi, że poświęcasz tyle czasu i energii, żeby podbić w rankingu moje wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones