PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97383}

Operacja Delta Force

Operation Delta Force
5,1 402
oceny
5,1 10 1 402
Operacja Delta Force
powrót do forum filmu Operacja Delta Force

Pamiętam jak za łebka zachwycałem się tym filmem.Był to mój ulubiony film.Teraz po latach odświeżyłem sobie to dzieło i wcale się nie zawiodłem.Fakt,nie zachwyca już tak jak kiedyś,efekty to już też nie te standardy ale teraz inaczej też się kręci kino akcji mimo to uważam film za dobry,dużo łupanki,akcja toczy się w różnych miejscach np.w pociągu(robi wrażenie) albo w wiosce,film nie nudzi.Dla tych co lubią kino akcji(albo filmy o jednostkach specjalnych) film powinien się spodobac.7/10

ocenił(a) film na 5
wonski221

Ci, co lubią filmy o jednostkach specjalnych, przerażą się tym, co tutaj się wyprawia. Taktyczny łokieć, dźwięk wytłumionego pistoletu po wystrzale ze zwykłej Beretty czy strzelanie z biodra przez specjalsów to tylko wierzchołek góry lodowej...

Golden Shovel :D

ocenił(a) film na 3
wonski221

ten film to totalne, bzdety. Mogę jedynie kolegę obronić, że zapewne obudził się sentyment z lat dzieciństwa, bo to faktycznie bajka dla dzieciaków tych nieco starszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones